ANALYTICS IN A DAY AZURE celodenní workshop zaměřený na
Azure Data Platform a Synapse Analytics

V tomto celodenním workshopu o Azure Synapse Analytics, pořádaný Microsoft Gold Partnery DataSentics a Joyful Craftsmen, si společně ukážeme jak postavit moderní Data Warehouse, plně integrovaný do IT i business světa tak, aby v něm efektivně pracovali manažeři a jiní konzumenti dat.

Co je Azure Synapse?

Jedná se o neomezenou analytickou službu, která spojuje dohromady enterprise datové sklady a big data analýzy. Dává Vám naprostou svobodu dotazovat se na data dle Vašich podmínek, a to buď pomocí serverů na vyžádání nebo zřízených zdrojů. Azure Synapse přináší tyto dva světy společně s jednotným prostředím pro přijímání, přípravu, správu a poskytování dat pro potřeby okamžitého BI a machine learning.

Co se na workshopu dozvíte?

Jak účelně stavět analytické pipeliny od veřejného API, jeho obohacení interními daty a vizualizace nových insightů v Power BI

Jak rozšířit self service
analytiku do více týmů

Jak správně rozhýbat firmu, aby začala vnímat, že datově orientovaná řešení jsou nezbytnou součástí i jejího business modelu

Jak to bude celé probíhat?


Tento workshop se bude
konat ON-LINE


Odkaz bude viditelný
pouze pro přihlášené


Workshop bude probíhat
v českém jazyce


Školící materiál v anglickém jazyce


Samostatná práce s podporou školitele

Kdo vás bude workshopem provázet?

Mám řadu let zkušeností s Microsoft BI produkty a baví mě prozkoumávání neustále se rozvíjejícího světa moderních Azure služeb. Azure Synapse Analytics je DWH budoucnosti zabalený v jedné službě umožňující stavět enterprise řešení pro jakýkoliv objem dat.

JAN KOCFELDA

MS BI Engineer

Máte dotazy (nejen) ohledně workshopu?
Neváhejte se s námi spojit.

Menu